Myra Dental Diş Polikliniği

İşimizi Seviyoruz

Eğer mesleğinizden keyif alıyor ve sevdiğiniz işi yapıyorsanız, ofiste geçirdiğiniz saatler çok çalışıp kendinizi geliştirebileceğiniz, yaratıcı olabileceğiniz bir yere dönüşüyor. Biz işimizi çok seviyoruz ve her gün kendimizi geliştirmeye çabalıyoruz. Felsefemiz ise çok basit: sağlıklı ve mutlu bireyler olma yolunuzda size eşlik etmek.

Myra Dental Diş Polikliniği, Hakkımızda

Diş Hekimlerimiz

Myra Dental Diş Polikliniği, Hakkımızda

Doç. Dr. Dt. Ahmet Yalçın GÜNGÖR

Ortodonti Uzmanı Diş Hekimi

Myra Dental Diş Polikliniği, Hakkımızda

Dr. Dt. Kübra BEKTAŞ

Pedodonti Uzmanı Diş Hekimi

Myra Dental Diş Polikliniği, Hakkımızda

Dr. Dt. Seda PEKTAŞ ÖZKAMALI

Protez Uzmanı Diş Hekimi

Myra Dental Antalya Diş Hastanesi Ortamı

Steril ve hijyen kurallarına dikkat edilir ve rutin halinde basamaklarla bu ortam sunulur. Hassas olunan bu konu günlük kontrollerle takip edilir. Çalışanlar, hekimler sürekli bu steril ortama uyum sağlayacak şekilde davranırlar. Başka bir hastada kullanılan eşyalar ise steril ve hijyenik hale getirilmeden işlem başlatılmaz. Eğer ki tek kullanım ömrü olan bir malzemeyse asla bir daha kullanılmaz.

Hastaların kendilerini iyi hissetmeleri sağlanır. Çünkü sevilen ve rahat olunan ortamda endişe durumu söz konusu olmaz. Bazı durumlarda hastalar diş tedavilerinden dolayı endişe ve korkuya kapılabilirler. Önceki diş tedavilerinde yaşadıkları tecrübeler bu duruma etkili olabiliyor. Bu gibi bir durum olduğunda hastaların tedavi sürecindeki korku ve kaygısını giderilmesi için farklı ve rahatlatıcı yöntemler kullanılır. Hastaların kendilerini iyi hissetmelerini sağlamak için dinlendirici müzik ve aydınlatıcı bir ortam bulunur. Bu ortam sağladıktan ve hasta kendini rahat hissettikten sonra tedaviye başlanılır.

Myra Dental Antalya Diş Hastanesi Kullanılan Teknoloji

Klinik, tüm diş tedavileri için branş uzmanları tarafından seçilen özel aletlerle donatılmıştır. Teknolojilerini düzenli olarak geliştirerek güncel ve yeni tedavilerin başarılı şekilde uygulamasını yapmak hedefindeyiz. Anestezistler tarafından kazanılan profesyonellik ve deneyim, genel anestezi veya ilaç sedasyonu altındaki operasyonlar sırasında hastaların güvenliğini ve rahatlığını sağlar.

Teknik Ekipman

Diş Kliniği çeşitli modern ekipman ve malzemelere sahiptir. Ek olarak, diş hekimliği merkezi, dento-fasiyal sistem hastalıklarının tanı ve tedavisinde temel olarak yeni yaklaşımlar uygulayan yenilikçi ekipmanlara sahiptir:

  • Periodontal hastalığın başarılı tedavisi için dişeti cerrahisi;
  • Çocuk diş hekimliğinde gizli çürükleri tespit etmek için intra-oral video kamera;
  • Dişlerin oklüzal temaslarını teşhis etmek için T-Scan bilgisayar sistemi;
  • Kesisiz diş implantasyonu için yüksek hassasiyetli 3D şablonları.
Myra Dental Diş Polikliniği, Hakkımızda
Teknik Ekipman

Diş Laboratuvarı

Antalya Diş Hekimliği Merkezi, çeşitli karmaşıklık düzeylerinde başarılı diş protezlerine izin veren kendi diş laboratuvarına sahiptir. Diş teknisyeni ve doktorun başarılı iletişimi ile en iyi sonuçlar elde edilir. Yüksek kaliteli ortodontik ve protetik seçenekler sağlanır. Özel diş hekimliği sertifikalı protez laboratuvarı her türlü protez çözümü üzerine odaklanmıştır. Dişlerin sanal modellenmesi sayesinde protetik ve ortodontik tedavinin tüm aşamalarının etkinliği önemli ölçüde artmıştır.

Dijital diş hekimliği sistemlerini kullanan diş polikliniği sadece görsellik anlamında değil, hız konusunda da avantajlı olunmasını sağlar. Sadece tek seans gibi kısa zaman içerisinde hastada yapılan diş kesimi ve ağız içerisinden dijital olarak alınan ölçü sayesinde sizi protez dişlere kavuşturur. Bu sistemlerde ağız içerisinde ek bir işleme gerek duyulmaz. Alınan dijital görüntüler sanal modelleme için yeterli olur. Ağzına ölçü kaşığı yerleştirilmesinden hoşlanmayan ya da bulantı refleksi geliştiren hastalar için eşsiz bir teknolojidir. 

3D görüntüleme ile kemik durumu veya diğer etkenler çok daha açık bir şekilde görülür. Ameliyat yapılması durumunda bir aksilik yaşanması riskini de sıfırlar. 

Günümüzde sadece dişler değil tüm yüz bir bütün olarak ele alınır. Çünkü ağız ve dişlerimiz yüzümüzün bir parçasıdır. Gülüşümüzün bu teknoloji sayesinde güzelleştirilmesi mükemmel bir gülümsemeye sahip olmamızı sağlar.

Gönder
Merhaba,
Detaylı Bilgi ve Randevu Almak için Hemen WhatsApp Üzerinden İletişime Geçebilirsiniz!