Erdem ÇETİN, Diş Hekimi Dr. Dt. Erdem ÇETİN
Diş Hekimi Dr. Dt. Erdem ÇETİN

Dr. Diş Hekimi

Diş Hekimi Dr. Dt. Erdem ÇETİN

1979 yılında Almanya’nın Stuttgart şehrinde doğan Dr.Dt.Erdem Çetin, eğitim hayatına Kırşehir’de başlamış ve ilkokuldan liseye kadar olan öğrenimini burada tamamlamıştır. Ardından, Samsun’da bulunan 19 Mayıs Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde üniversite eğitimini başarıyla bitirmiştir. Profesyonel kariyerine 2005 yılında Antalya’da özel bir muayenehanede başlamış, 2012 yılına kadar burada hizmet vermiştir. 2012 ile 2016 yılları arasında KlinikAntalya isimli kurumda ortak olarak çalışmalarını sürdürmüştür. 2016 yılında ise  Myra Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’ni kurdu ve  mesleki faaliyetlerine burada devam etmektedir. Ayrıca, Uluslararası Oral İmplantoloji Kongresi (ICOI) üyeliği ile alanındaki uzmanlığını pekiştirmiştir.

 

Deneyim

  • KlinikAntalya
  • 19 Mayıs Üniversitesi

Uzmanlık

  • Ortodonti

Diş Hekimi Dr. Dt. Erdem ÇETİN tarafından yazılan blog yazıları

Laminate veneers nedir?

Laminate veneer, istediğiniz görünümü ve gülümsemeyi elde etmenize yardımcı olacak bir tedavi çeşididir. Dişlerinde form ve biçim bozukluğu  olanlar, dişler arasında boşluklar var ise veya şekilsiz dişler için popüler bir seçimdir.

Devamını oku »

All On 4 diş implantı Nedir?

All on 4 diş İmplantının tümü, ağır hasar görmüş, çürümüş dişleri ve çok sayıda diş ve çene kemiği kaybı olan hastalar için tam ark restorasyonları için kullanılır ALL ON 4

Devamını oku »
Gönder
Merhaba,
Detaylı Bilgi ve Randevu Almak için Hemen WhatsApp Üzerinden İletişime Geçebilirsiniz!